اصفهان/خیابان حاج رحیم ارباب/ جنب بانک کشاورزی/ ساختمان آریان طبقه اول

لیزر موهای زائد

لیزر یک پالسی از نور است که بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف تبدیل به گرما می شود و به فولیکول مو نفوذ می کند. در این روش امکان مجدد رویش مو از بین می رود و به پوست آسیب گرمایی نمی رسد.
به خاطر تفاوت افراد و تفاوت الگوی رشد موها،درمان برای هر فرد متفاوت است،به طور متوسط هر فرد برای لیزر موهای زائد بین 3 تا 7 جلسه نیاز دارد.

آمادگی های قبل از انجام لیزر
•    قبل از لیزر موهای زائد، متخصص پوست اطلاعاتی راجع به شرح پزشکی بیمار دریافت می کند و او را معاینه می کند.در این زمان پزشک و بیمار در مورد انتظارات بعد از لیزر و خطرات بالقوه و نتیجه این جراحی گفت و گو می کنند.
•    بیمارهمچنین باید از گرفتن حمام آفتاب استفاده از رختخواب های الیافی، موم انداختن،تزریق ژل و فیلر برای جوان سازی پوست 2 هفته قبل از لیزرموهای زائد جلوگیری کند.
• استفاده از عطر،خوشبوکننده های بدن و یا هر چیزی که باعث ایجاد حساسیت در قسمت لیزر شده شود قبل و بعد از درمان پرهیز شود.
•    جلوگیری از استفاده از آسپرین، دارو های ضد التهاب و مکمل های گیاهی که باعث افزایش خطر خونریزی می شوند.

مواردی که بعد از لیزر رخ خواهد داد:
•    قرمزی و تورم در پیاز مو که طبیعی می باشد.
•    احساس درد و ناراحتی که با مصرف داروهای مسکن رفع خواهد شد.

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد بدن و بعد از آن :
•    باید منطقه مورد لیزر را از قبل بتراشید.
•    از عینک محافظ که ارائه می شود استفاده کنید.
•    از ژلی که برای تسکین درد داده می شود و رسانا است استعمال کنید.
•    از شما خواسته می شود نظرات خود را راجع به هر ناراحتی بیان کنید تا تنظیمات لیزر برای شما راحت و موثر واقع شود.
•    تا 3روز بعد از لیزر موهای زائد حمام آفتاب (طبیعی یا مصنوعی) نگیرید.
•    قبل از رفتن به بیرون از منزل کرم ضد آفتاب حداقل 30spf استفاده کنید.
•    تا 3 روز اول به سونا و استخر نروید.
•    جلوگیری از قرارگرفتن در معرض نور آفتاب حداقل تا یک هفته بعد از انجام لیزر.
باید توجه داشت در بعضی بیماران که سابقه عوارض موهای زائد وجود دارد یا به دلایلی احتمال عوارض در آنها بیشتر است، پزشک قبل از شروع درمان از تست کردن این روش استفاده کرد، بدین صورت که یک نقطه را لیزر می کند و یک هفته بعد این ناحیه توسط پزشک بررسی می شود و چنانچه مشکلی وجود نداشت درمان موهای زائد بدن یا صورت شروع می شود.در اغلب حالات قرمزی حاصل از لیزر موهای زائد بیش از چندساعت پایداری ندارد و استفاده از پماد اکسید و زینک یا کرم های ترمیم کننده ی بعد از لیزر برای رفع این مشکل کفایت می کند.محافظت ناحیه تحت درمان از اشعه خورشید نیز حائز اهمیت است که به همین علت از فرآورده های ضد آفتاب با spf بالا استفاده می گردد.

رفع موهای زائدبوسیله لیزر،یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که در ایالت متحده آمریکا انجام می شود و دومین درمان زیبائی بعد از جراحی جوان سازی و رفع چین و چروک پوست می باشد.
اشعه لیزر با قدرت بالا به پیاز مو آن ها را از بین می برد. تنوع لیزرها و منابع نوری آن ها می تواند برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گیرد.
درمان لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی است که باعث کاهش دائمی و طولانی مدت موها می شود.لیزر می تواند موهای زائد بدن و صورت را حذف کند و برای همه رنگ و نوع پوست قابل استفاده می باشد.
لیزر موهای زائد در ابتدا بر روی بیماران با پوست های روشن انجام می گرفت ولی با تکنولوژی های جدید این روش برای بیماران با پوست های تیره هم انجام می شود.انواع مختلفی از لیزر برای رفع موهای زائد از منابع نوری با پالسهای مختلف  استفاده می شود.که رایج ترین آن الگساندرا و دایود می باشد.

استفاده از لیزر در رفع موهای زائد:
لیزر می تواند موهای زائد را از بین ببرد و برای مواقعی که موهای زائد شما رشد بیش از حد دارد استفاده می شود و یا اینکه بخواهید خود را متفاوت نشان دهید. بیشتر افراد باید برای رفع موهای زائد درمان خود را طی چند مرحله انجام دهند.
لیزر موهای زائد و بدن برای افرادی مناسب است که پوست روشن و کلفت دارند و موهای زائد آنها تیره (قهوه ای و سیاه) می باشد.با این وجود یا استفاده از خدمات این کلینیک می توان به نتایج فوق العاده و مطلوب برای همه انواع پوست و موی زائد حتی موهای بلوند، قرمز یا قهوه ای روشن نیز دست پیدا کرد. با وجودی که بعضی از کلینیک های زیبایی به افراد پیشنهاد می دهند برای این نوع موها از روش الکترولیز استفاده کنند، ما این روش را فقط به کسانی پیشنهاد می دهیم که تمام موهای زائد آنها سفید شده است.
بعضی از افراد ممکن است زمان طولانی تری مثلا بعد از چند سال برای از بین رفتن کامل موهای زائد خود سپری کنند. موارد دیگری که باید در نظر گرفت مراقبت هایی است که بیمار بعد از لیزر موهای زائد برای نگهداری از قسمت های لیزر شده باید داشته باشند. واقعا غیر ممکن است که تشخیص دهیم چه کسی به انجام لیزر موهای زائد و تا چه میزان به درمان احتیاج دارند و تا چه مدت موها کاملا از بین خواهند رفت. همانطور که قبلا گفته شد لیزر کردن برای افرادی با موهای تیره و پوستی روشن بسیار عالی است.البته تکنیک های جدید لیزر موهای زائد می تواند برای افراد با پوست های تیره تر هم موثر و قابل اعتماد باشد.

FDAمزایا این تکنولوژی را برای کاهش دائمی موهای زائد تایید می کند.
نیازی به بستری شدن نیست و بلافاصله می توانید بعد از لیزر موهای زائد حرکت کنید.
در مقایشه با روش های دیگر درد و ناراحتی کمتری دارد.
مناطق بزرگ را می توان به سرعت درمان کرد.
احتمال ایجاد زخم و تغییر رنگدانه حداقل است.
لیزر موهای زاید اثر بخشی زیادی دارد.
در این روش پوست درگیر نمی شود.
پروسه ان سریع است،بسته به منطقه درگیر از بدن از چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد.
متناسب با مناطق خاص بدن قابل تنظیم است.
شما می توانید نتیجه عمل را سریع ببینید.

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو