اصفهان/خیابان حاج رحیم ارباب/ جنب بانک کشاورزی/ ساختمان آریان طبقه اول

ماساژ صورت چه تاثیراتی دارد؟

آیا احساس می کنید پوست شما پف کرده، خشک و یا شل شده؟ خانم ها در این جور مواقع دست به هر کاری میزنن تا صورتی زیبا و جوان داشته باشن. ماساژ صورت نه تنها به ساختار پوست شما کمک میکنه، بلکه باعث میشه که پوستتان را جوان تر کند. ماساژ صورت استرس را کاهش و به شما احساس آرامش میده. سعی کنین ماساژ صورتتون را به کمک یک ماساژور حرفه ای انجام بدین. با ما همراه باشین تا با فواید دیگر ماساژ صورت آشنا بشید.

ماساژ صورت موثر برای شادابی و درخشندگی پوست

ماساژ صورت یک راه عالی برای داشتن یک پوست روشن و شفاف است. ماساژ صورت با روغن های چرب غنی از ویتامین باعث میشه که پوست شما درخشندگی مناسبی داشته باشه. ماساژ صورت کمک میکنه تا جریان خون در صورت بهتر صورت بگیره و همچنین عضلات را نرم میکنه. افزایش خون رسانی به چهره باعث میشه که رنگ چهره تان روشنتر هم بشه. مقدار کمی از روغن صورت یا لوسیون را به نوک انگشتان خود بزنین و آنرا به صورت خود بمالین. ماساژ صورت را با حرکت دایره ای شروع کنین. برای دیدن اثر آن روی صورت، ماساژ باید چند بار تکرار شود.

ماساژ صورت راهی برای پاکسازی پوست

یکی از فواید ماساژ صورت پاک سازی پوست شماست. با توجه به تمامی آلودگی های محیطی که ما هر روز با آنها مواجه هستیم، چهره تان کم کم فرسوده میشه که میتونین به کمک ماساژ آنها را از خودتان دور کنین. ماساژ  صورت یک روش عالی برای سم زدایی پوست صورت است. این کار به حذف لایه ی سلولهای مرده در پوست کمک و ظاهر آن را درخشان میکنه. همچنین باعث تحریک جریان خون و تخلیه لنفاوی (تخلیه مواد مضر در بخش لنفاوی زیر پوست) می شود، این خود باعث میشه تا سم هایی که در پوست انباشته شدن از بین بروند و به مرطوب شدن پوست کمک میکنه.

ماساژ صورت به کاهش استرس کمک میکند

در طول زندگی استرس و مشکلات و ناامیدی برای همه وجود داره. استرس تا یه مقداری برای انگیزه داشتن در کارا خوبه اما اگه بیش از حد باشه میتونه منجر به افسردگی، سردرد و در نهایت ایجاد به هم ریختگی در حالت پوستتون بشه. ماساژ صورت راهکار موثر برای از بین بردن عوارض استرس است. یک ماساژ صورت میتونه به شما یک آرامش بینظیر را هدیه بده و ذهن شما را از استرس های آزار دهنده دور نگه داره.

ماساژ صورت برای جلوگیری از سیاه شدن زیر چشم

اغلب ادعا میشه که گودی زیر چشم به علت خستگی یا عدم خواب کافیه، اما حقیقت اینه که ژن ها نیز نقش مهمی ایفا می کنند. وجود سایه های تاریک زیر چشم ظاهرتون رو زشت و بیمار نشون میده. همانطور که با افزایش سن پوستتون کم کم طراوت و شادابی و ظرافتشو از دست میده و رگهای زیر چشم هم کم کم رنگ تیره به خودشون میگیرند. ماساژ ملایم صورت و تمرکز در اطراف چشم میتونه یک راه عالی برای از بین بردن و جلوگیری از سایه های تاریک باشه. سعی کنین به آرامی ناحیه اطراف چشم را ماساژ بدین. با انگشتان از قوس ابرو شروع و به سمت بیرون به حالت دایره کامل ماساژ بدین. ماساژ باید ملایم و به صورت دایره ای باشد.

ماساژ صورت ضد پیری

یکی از مزایای مهم ماساژ صورت اثر ضد پیری آن است. ماساژ حرفه ای یک جایگزین بسیار مناسب و ارزان به جای بوتاکس است. میتونه به جوان شدن پوست کمک و آن را درخشان کنه. یک ماساژ صورت خوب، خون رسانی به صورت را افزایش می دهد، همچنین کمک می کند تا تنش را از عضلات صورت کاهش بدین. ماساژ روزانه میتونه به ماهیچه ها قدرت و پوست شما را شگفت انگیز و زیبا کنه.

ارسال یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو