اصفهان/خیابان حاج رحیم ارباب/ جنب بانک کشاورزی/ ساختمان آریان طبقه اول

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چگونه روی پوست موثر است؟

بزرگترین عوامل ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست کاهش غلظت کلاژن و الاستین می باشد در این روش با ایجاد منفذ بسیار ریز که با چشم به راحتی قابل دیدن نمی باشند . سلول های بنیادی پوست را تحریک کرده ، لذا پروسه ترمیم فعال شده و پوست هنگامی که مشغول ترمیم این منافذ می گردد مقدار زیادی کلاژژن می سازد . بین 3 تا 5 جلسه درمان برای جوان سازی پوست لازم است که فاصله بین جلسات حدود 6 هفته می باشد .


موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه :

در این روش منافذ بسیار ریزی که در پوست ایجاد می شوند ، موجبات نفوذ عروق جدید در رشته های کلاژن به کف اسکار آکنه را فراهم می نماید . حال با تحریک سلول های بنیادی موجود در پوست آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت می گیرد . این روش در کنار سلول های بنیادی (PRP) می تواند یکی ازدرمانهای موثر ناصافی های پوست که ناشی از جوش های اکنه ، آبله مرغان ، سالک می باشد . بسیار کارآمد بوده و امید های بسیار ارزنده ای ایجاد نموده است .


استرچ مارک یا ترک های ناشی از حاملگی ، چاقی و بلوغ :

هرچند که هنوز ترک های پوستی غیر قابل درمان شمرده می شوند . اما برای اولین بار است که روشی در دنیا امیدهایی را برای درمان دایم ترک های پوستی ناشی از افزایش وزن و حجیم شدن و یا بارداری ایجاد کرده است . حداقل 5 تا 7 جلسه درمان لازم است که باز هم به فاصله هر 6 هفته یکبار می باشد .


آثار ناشی از زخم های شدید و سوختگی :

بوسیله میکرونیدلینگ می توان آثار ناشی از بخیه و زخم جراحی و نیز اسکار باقی مانده ی سوختگی ها و جای جوش و آکنه را به حداقل رساند .


درمان تیرگی پوست :

میکرونیدلینگ به طور موضعی قابلیت درمان به عنوان ضد لک حتی لک های ناشی از بارداری و هورمونی را دارد


عوارض میکرونیدلینگ:

این روش بسیار ایمن است و تا کنون عارضه ای جدی گزارش نشده البته استفاده از آن در افراد مستعد به کلویید (گوشت اضافه) باید با احتیاط صورت گیرد

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو