اصفهان/خیابان حاج رحیم ارباب/ جنب بانک کشاورزی/ ساختمان آریان طبقه اول

هایفو و هایفوتراپی

پیشرفته ترین دستگاه جوانسازی بدون جراحی،بیهوشی،مراقبت خاص

1- نحوه کار دستگاه هایفو تراپی چگونه است ؟

اگر کاغذ را جلوی نور خورشید بگیرید اتفاقی نمی افتد ولی اگر از یک ذره بین استفاده کنید  با کانونی کردن نور امواج نور در یک نقطه داغ و داغ تر می شود وبا تداوم تمرکز به روی آن نقطه انرژی کانونی شده امواج نور خورشید می تواند کاغذ را بسوزاند تکنولوژی هایفوتراپی نیز دقیقا باهمین روش امواج اولتراسوند را در لایه های زیرین پوست کانونی و تمرکز می کند.

2- چگونه ممکن است هایفوتراپی(دابلو)به عمق پوست نفوذ کند بدون اینکه هیچ زخم یا قرمزی در پوست ایجاد شود ؟

اصولا ارزش و اهمیت هایفوتراپی در همین ویژگی منحصر بفرد است که سطح خارجی پوست ،کاملا دست نخورده باقی بماند.علت این پدیده این است که انرژی این امواج آنچنان بالا نیست که بتواند در نقطه برخورد با سطح پوست باعث سوختگی شوند اما وقتی این امواج درعمق پوست با یکدیگر تلاقی نموده و کانونی شوند،می توانند اثر یکدیگر را تشدید و تقویت کنند و کانونی شدن امواج اولتراسوند در عمق1،5تا4،5میلیمتری پوست،باعث ایجاد حرارت65تا70میگردد و این حرارت باعث منعقد شدن  درآن نقطه میشود.(الیاف کلاژن وسلول ها).برای درک بهترمکانیسم هایفوتراپی،بهتر است به دستگاه مایکرو اشاره کنیم البته امواج مایکرو به صورت مداوم(چندین و چند دقیقه)ماده غذایی را هدف قرار می دهند اما در هایقوتراپی مدت زمان شلیک امواج اولترسوند به هر یک از نقاط کسری از ثانیه است و نقاط مجاور بعدی بلافاصله یکی پس از دیگری توسطدستگاه هایفوتراپی هدف شلیک قرار می گیرند به همین دلیل سطح بیرونی کاملا سالم و بدون عرضه باقی میماند چرا که تمام اتفاقات زیر پوست رخ می دهد.

3- اثرات هایفوتراپی

معمولا بیمار در همان لحظه انجام کشیده تر شدن پوست را احساس میکند،ولی نتایج بعد از2ماه بهتر مشخص می شود وروند بهبودی طی 6ماه آینده نیز ادامه دارد و فرد شاهد اثرات بیشتری در زمینه سفت شدن و لیفت شدن صورت و گردن خواهد بود.

4- چه کسانی کاندید مناسبی برای هایفوهستند ؟

افرادی که تمایل دارند همیشه جوان بمانند می توانند از این روش از سن 30سالگی که شروع شل شدن پوست است بهرمند شوند اصولا شلی و افتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری نسبت به افتادگی های بیشتر میدهد.در افرادی که افتادگی زیاد دارند و تمایل به انجام عمل جراحی لیفت ندارند.می توان از روش های ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه آرف فرکشنال استفاده کرد تا نتایج  بهتری به دست آید همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنندو نگران شل شدن صورت و گردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند.

5- آیا روش هایفو هیچ خطری ندارد ؟

اولتراسوند از50سال قبل تاکنون در حیطه پزشکی کاربرد داشته است تکنولوژی هایفو با سونوگرافی یکی است،اما تنظیمات و نیز تاثیرات این دوباهم متفاوت است لذا از ایمن بودن این روش مطمن باشید.

6- ماندگاری اثر هایفو چقدر است ؟

بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی،سن،ژنیتیک و… لیف ناشی از هایفو حدود 2سال باقی می ماند.افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگار تر داشته باشند می توانند هر 2-1سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

7- چه تغییراتی را پس از انجام هایفو مشاهده میکنیم ؟

با انجام یک جلسه هایفو کشیده شدن ابروها،گونه ها،خط فک مشاهده می شود.عمق خط خنده کاهش می یابد،افتادگی گوشه لب ها کمتر می شود ،خطوط پنجه کلاغی دور چشم صاف تر می شوند همچنین شلی گردن و غبغب تا حدودی اصلاح می شود.

8- آیا پس از هایفوتراپی واقعا هیچ عوارضی بروز نمی کند ؟

معمولا بجز مختصر قرمزی که طی یکساعت از بین می رود وگاها مختصر تورم که آن هم طی چند ساعت محو می شود،اتفاق دیگری نمی افتد در بعضی موارد ممکن است پوست ناحیه به لمس حساس شود که آن هم یکی دو روزه خوب می شود.

9- مدت زمان هر جلسه چقدر است ؟

بسته به ناحیه ای هایفوتراپی بین 30تا60دقیقه است.این روش راحت و بدون درد است و حتی حین انجام هایفوتراپی بیمار در حالت نشسته قرار می گیرد.

10-آیا هایفوتراپی برای پوست تیره قابل انجام است ؟بله خوشبختانه هر تیپ پوستی می تواند از روش هایفو استفاده کند.(برخلاف لیزر)

 

میتوان گفت راه های جوانسازی پوست بسیار گوناگون هستند که می توان به جوانسازی صورت با لیزر و جوانسازی پوست با PRP اشاره کرد. درد ادامه به لیزر جوانسازی پوست خواهیم پرداخت. دستگاه هیدرودرمی یادستگاه دیزینک – گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات بشری در قسمت مربوط به جوانسازی دست و پوست است جوان سازی پوست صورت با لیزر یک روش جراحی پوست محبوب است که پوست را جوان می‌سازد و اثرات ناشی از نور آفتاب،کهیر پوستی، افزایش سن و برخی از اختلالات پوستی را کاهش می‌دهد.

جوان سازی پوست با لیزر RF ایمن، موثر و مناسب است. همچنین، هزینه جوانسازی پوست با لیزر فراکشنال در مقایسه با بسیاری از راههای جوانسازی پوست بسیار کمتر است. لیزر لایه‌های خارجی آسیب دیده پوست را برداشته و تولید کلاژن و سلول‌های پوستی جدید را در لایه‌های زیرین پوست تحریک می‌کند و پوستی صاف‌تر، جوان تر و سالم‌تر را به ارمغان می آورد. در صورتی که می خواهید پوستی صاف و بدون چروک داشته باشید، می‌توانیم به شما کمک کنیم تا جوان تر به نظر برسید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

ما راه حل ثابت شده‌ای که جوان سازی پوست با لیزر فرکشنال نام دارد را عرضه می‌کنیم که به سرعت و به آسانی چین و چروک و جای زخم‌ها را کاهش می‌دهد تا به شما کمک کند، پوست صافی داشته باشید. این روش غیرتهاجمی، بافت پوست را بهبود می‌بخشد، رنگدانه های سیاه را کم رنگ می‌کند، ظاهر جای زخم را کاهش می‌دهد و لکه‌ها را کمرنگ و محو می سازد.

این روش جوان سازی پوست صورت معمولا با بی حسی موضعی (تزریق بی حسی در محل درمان) صورت می‌گیرد. متخصص پوست برای جوان سازی پوست صورت با لیزر، از لیزرهای مخصوصی استفاده می‌کند. لایه‌های خارجی پوست با استفاده از یک پرتو نور لیزری بخار می‌شوند و پوست زیرین را صاف‌تر و جوان تر می‌سازد. در هنگام از بین رفتن لایه‌های قدیمی، رشد سلول‌های پوستی جدید تحریک می‌شود. روش جوان سازی جزئی پوست با لیزر بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد و زیباسازی پوست با لیزر تا دو ساعت طول می‌کشد. هر دو روش لیزر درمانی شرح داده شده، با محدود کردن آسیب گرمایی به پوست به کمتر شدن عوارض کمک می‌کنند

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو