اصفهان/خیابان حاج رحیم ارباب/ جنب بانک کشاورزی/ ساختمان آریان طبقه اول

کاربرد PRP

رفع رینکل ها و خطوط ظریف پوست
بهبود بستره پوست
درمان پوست خشک بی حالت
تحریک رشد مو
درمان آرتریت و تاندونیت
زخم های ناشی از دیابت و فشارخون
جوانسازی کامل پوست
جوانسازی بالا و پایین چشم
نواحی سینه و دکولته
درمان چروکهای پشت دست

کاربرد PRP در زیبایی پوست و مو

استفاده از سرم حاوی پلاکت خون بیماران روش جدیدی در جوانسازی پوست میباشد که در بیشتر نقاط دنیا مثل فرانسه ژاپن انگلستان و امریکا استفاده میشود. در این روش برای جوانسازی صورت از سرم حاوی پلاکت خون بیمار استفاده می شود. PRP از اجزای خون است که به دلیل وجود  فاکتورهای رشد فراوان در سرم وپلاکت ها‚به بازسازی بافت کمک میکند. این مواد که با استفاده از خاصی از خون خود بیمار جدا می شود. شامل بیش از بیست فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی͵سنتز کلاژن و رگهای خونی جدید است.
پلاکتها حاوی فاکتورهای رشد شامل بیش از بیست فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی͵ سنتز کلاژن و رگهای خونی جدید است.پلاکتها حاوی فاکتورهای رشدکه عامل اصلی در فرآیند ترمیم و بازسازی بافتها میباشند و هنگامی که پلاکت بواسطه مواد بافتی تحریک شود فاکتورهای رشد آزاد می شوند و سبب رشد و تکثیر و تمایز سلولهای مختلف پوستی و بافتی می شوند.
بطور مثال پلاکت ها اگر در کنار فولیکول مو تزریق شوند باعث تقویت فولیکول های مو و خروج آنها از فاز سکون و رویش مجدد طبیعی مو می شوند و در پوست باعث افزایش کلاژن ͵الاستین͵ ماده بین سلولی عروق تغذیه کننده پوست و در نهایت ضخیم شدن و با طراوت شدن بافت پوستی و رفع چین و چروک خطوط و در استخوان یا غضروف باعث ترمیم شکستگی و مانع ساییدگی آنها می شوند.
prp میتواند بصورت تدریجی باعث افزایش در شادابی و ضخامت پوست شده و نتایج معمولا بعد از 15 روز خلاصه می شوند.
در اکثر موارد این روند بهبود͵یک تا یک ونیم سال ادامه داشته و برای ماندگاری بیشتر این نتایج دلخواه یک تزریق متعاقب تزریق اول  ممکن است مورد نیاز باشد.

گفتگوی زنده

)
    is typing...

    جهت ارسال پیام برای پشتیبانی، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

    ارسال پیام لغو